Психологічна готовність дитини до шкільного навчання полягає в тому, щоб до часу вступу до школи в неї склалися психологічні риси, які властиві школяру.

У дошкільному віці виникають поки що тільки задатки цього перетворення в учня: бажання вчитися, стати школярем, уміння керувати своєю поведінкою і діяльністю, достатній рівень розумового розвитку й розвитку мови, наявність пізнавальних інтересів і, звичайно, знань і навичок, необхідних для шкільного навчання.

Підготовка до школи – процес і урочистий, і хвилюючий одночасно. І не тільки для малюка, який вже через місяць стане  школярем, але і для його мами і тата. Часом більше самих першокласників хвилюються їхні батьки, які мучаться думкою, чи готовий їх синок чи донька до першого класу. Саме тому ми постаралися дати поради батькам про те, як підготувати дитину до шкільного життя. Поданий матеріал пропонується для батьків майбутніх першокласників.

Поради психолога батькам майбутніх першокласників

10 порад батькам першокласника

Найкорисніші вправи для дітей дошкільнят та першокласників

Поради батькам як оцінювати шкільні успіхи своїх дітей

Фоторепортаж 2017

Майбутньому першокласнику
Вчимося жити разом
Школьные фото
Крестики-н0лики
» Крестики-н0лики

«  Квітень 2024  »
Погода в Попасной
Анекдоты

Студент - это единственный в мире человек, который способен вспомнить на экзамене то, чего сроду не знал.